Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wiadomości o parafii pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Perfekcyjnie przygotowana witryna www, udzielająca informacji o kościele parafialnym pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią sprawdzana szczególnie przez osoby związane z parafią. Można tu wyszukać sporo szczegółowych wiadomości o tym, jak działa to miejsce. Znajdują się tu dane kontaktowe parafii, a więc adres, maile oraz numery telefonów. W osobnych kategoriach parafia Nowy Tomyśl udostępnia: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Internauci mają możliwość zapoznać się z historią parafii, jak i z kapłanami, jacy tutaj mają msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl publikuje też informacje o poradni przedmałżeńskiej.

Zaprezentowane są również grupy i wspólnoty działające na terenie parafii a także można zobaczyć galerię zdjęć z przeróżnych wydarzeń. Parafianie mają możliwość wiele dowiadywać się, kiedy zajrzą do zakładki z sakramentami, ponieważ każdy z nich będzie opisany. O ile ktoś ma do załatwienia jakiekolwiek osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek i w sobotę jest też otwarta od 10 do 12. W święta kościelne biuro jest zamknięte. Na witrynie kościoła opublikowane są również odnośniki do ważnych dla katolików witryn internetowych.

Można też sprawdzić social media kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało stworzeniu wspólnoty parafialnej. Strona mająca charakter informacyjny sprawdza się wzorcowo. Parafia z archidiecezji poznańskiej informuje o tym, że w niedziele i święta msze są w godzinach: 7, 9, 11, 13 i 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wtedy intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. Na co dzień msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale mają miejsce w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia otwarta jest na to, aby każdy miał okazję uczestniczyć. Dlatego można oglądać msze w serwisie YouTube.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY