Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

System pozwalający w pełni nadzorować to, co dzieje się z paliwem

System XTRACK zapewnia kompleksowe gospodarowanie paliwem. Umożliwiona jest dzięki niemu pełna kontrola obiegu paliwa wraz z rozliczeniem jego zużycia. Największe atuty, przekładające się stricte na nieskomplikowane wykorzystanie to: rozbudowana budowa, elastyczność oraz wzorcowa integracja z innymi urządzeniami XTRACK.

Z tego względu ta kompleksowa platforma IT nadaje się wzorowo do dopasowania do wymagań konkretnej firmy. Moduły można wdrażać co jakiś czas, analogicznie z tym, jak rozwija się przedsiębiorstwo. Uzgodnienia w takim obrębie dla każdej firmy są spersonalizowane, a więc nikt nie będzie mieć problemu z dopasowaniem właściwego wyjścia.

Produkty, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. System terminal XTrack jest dokładnie opisany, czyli nikt nie ma problemu z tym, by wyselekcjonować to, co spełni jego oczekiwania. Monitoring paliwa w firmie będzie wzorcowy i jeśli właściciele zauważają, że dotychczasowo nie mieli odpowiednich narzędzi w takim zakresie, to obecnie mogą zdecydować się na tak opłacalne opcje.

Zbiorniki z kontrolowaniem wglądu umożliwiają identyfikację tankującego i sprawdzanie poziomu paliwa. Na dodatek, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest także w wiele pozostałych rozwiązań. Specjalne kamery do zbiorników a także rozwiązania takie jak Titan Access przynoszą pewność, że paliwo trafiło stricte tam, gdzie powinno.

Praktyczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, wyposażony w sondę z dostępem do Internetu sprawdzi się równie dobrze. Właściciel firmy może na bieżąco sprawdzać, co wydarzyło się we wszystkich zbiornikach, korzystając z Kingspan Sensor System. Dzięki innowacyjnej technice GPRS jaka wzięta pod uwagę jest w binmonitorze można też bez problemu sprawdzać aktualny stan zapełnienia pojemnika.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY