Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od firmy TUSA

Podstawowe komplety do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA mogą dla siebie wybierać równocześnie doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich zestawów jest zaprezentowany, a więc nikt nie powinien mieć trudności z wytypowaniem tego, czego wymaga. Każdy z takich zestawów gwarantuje maksymalne pole spostrzegania pod wodą. Udostępnione modele projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdą się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody w czasie zanurzenia. Bardzo praktyczny jest również zawór czyszczący.

Niewywołujący alergii silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywoła podrażnień na skórze. Silikon jest także tworzywem miękkim i elastycznym, a więc dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w taki sposób, by zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają świetną widoczność a także to, że wszystko będzie widać w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w kompletach także zrobione są z silikonu. Materiał ten zrobiony jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika taka jest odpowiedzialna za zachowanie suchości nawet w trakcie maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i dzięki temu woda nie przedostanie się na zewnątrz. Anatomiczny ustnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich tworzyw. Rozbudowana technologia multi – flex daje pewność idealnego przystosowania. Komfortowe kalosze z paskiem silikonowym są gwarancją efektywnego nurkowania. Całość jest zaprojektowana tak, by w czasie podróży zajmowała mało miejsca. Komplety TUSA najbardziej natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz ergonomiczne podczas nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa bardzo dobrze na napęd, wydajność i przeniesienie mocy. W punkcie sprzedaży można też zaopatrywać się w akcesoria do nurkowania, żeby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY