Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis jaki oferuje GRUPA MARINE

Rzetelna dystrybucja łodzi motorowych Uttern proponowana jest przez GRUPĘ MARINE. Uwierzytelniony dystrybutor zabiega o klientów, za każdym razem dostosowując propozycję sprzedażową do ich indywidualnych oczekiwań. Dzięki temu, każdy może być zadowolony z pasji jaką jest sport motorowodny. Firma nie tylko sprzedaje łodzie, lecz również prowadzi ich serwis. To dostrzegalny sygnał dla klientów, iż mają możliwość liczyć na kompleksowe usługi. Konkretne łodzie motorowe naprawiane są w stuprocentowym zakresie.

Eksperci zajmują się zarówno ich usterkami mechanicznymi, jak i designem. Propozycja sprzedażowa zawiera też nowe łodzie Bayliner oraz silniki stacjonarne i zaburtowe. Kompleksowe świadczenia odwołujące się do nowe łodzie motorowe odnoszą się też do obsługiwania łodzi, dofinansowania, jak i pakietów ubezpieczeniowych. Każdy, kto interesuje się zaprezentowaną propozycją sprzedaży, może zapisać się na konsultację z pracownikiem firmy w dogodnym czasie. Salon sprzedaży łodzi motorowych znajduje się w Szczecinie, natomiast z wyprzedzeniem można całą ofertę zobaczyć online.

Ze względu na to, że firma zajmuje się również finansowaniem, można oczekiwać, iż o ile nie ma się gotówki na wymarzoną łódź, to możliwy będzie leasing albo pozyskanie kredytu. Łodzie można wcześniej zobaczyć na akwenie przy ulicy Przestrzennej. To pokazuje, iż de facto GRUPA MARINE zabiega o to, aby jej usługi były odbierane jako maksymalnie komfortowe. Członkowie teamu mają odpowiednie kwalifikacje, aby wykonać swoją pracę.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY