Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Opcja przeżywania cudownej odbywającej się w powietrzu przygody

Lot na paralotni jako przyjazna środowisku postać rekreacji reklamowany jest przez firmę Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Marka jest założona przez miłośników latania, jacy chcieliby się dzielić satysfakcją z tego wypływającą z innymi osobami. Specjalnie zaprojektowana wyciągarka odholuje paralotnię na paręset metrów, a następnie linia jest odpięta, a paralotnia leci sama. Po wyholowaniu paralotnia szybuje w powietrzu z zastosowaniem siły nośnej wytworzonej na skrzydle, na podobnej zasadzie jak ma to miejsce na skrzydle szybowca.

Należy więc stwierdzić, że jest to godna uwagi opcja rozrywki, pozwalająca na czucie ekstremalnych doświadczeń. Wszystko można oglądać z odmiennej wizji, w bezpieczny sposób. Wrażenia, jakie dają paralotnie Rewal są nie do porównania z innymi. Przeloty odbywają się wyłącznie na nowym sprzęcie, regularnie poddawanym przeglądom. To pozwala mieć pewność, że sprzęt jest niezawodny. Eksperci stale uczą się w pilotażu, a więc duża dawka adrenaliny jest zapewniona.

Można o tym nabrać przekonania już chociażby wtedy, gdy przejrzy się galerię zdjęć na stronie firmy. Przeloty nad Bałtykiem staną się bez wątpienia czymś, czego nie można wymazać ze wspomnień. Przelot na paralotni odbywa się na stanowisku do startowania, na urwisku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Kwestie szczegółowe odnoszące się do przygotowania się a także do tego, jak przebiega lot publikowane są na witrynie. Można także wyszukać informacje kontaktowe, co pozwala umawiać się na lot.

Każdy, kto w lecie będzie znajdować się w Rewalu oraz w Trzęsaczu i może decydować się na lot i mieć gwarancję, że będzie to coś niezapomnianego. Wystarczy przyjść na podane stanowisko i kiedy jest się już na urwisku, znaleźć flagi lub leżaki z wizerunkiem firmy. Później należy wpisywać się na lot i czekać na swoją kolejkę. Takie zdarzenie stanie się z pewnością czymś, co urlop odróżni w porównaniu z pozostałymi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY